Puan Yorumu

1 Yorum

Gülçin’in Sorusu;

ben ales ilkbahar sorularını çözdüm sitenizde hesapladım ve sözel 96 sayısal85 çıktı sizce bu puan öğretim görevlisi olmak için yeterli mi muğla üniversitesi sosyal bilgilvr öğretmenliği mezunuyum

Sorunuzun Cevabı;

Sözel 96 puanı öğretim görevlisi olmak için yeterli bir puandır. İngilizce puanınızın da olması gerekmektedir. Bölümünüzde kadro açan üniversiteleri YÖK’ün web sayfasından takip edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorumlar

  1. 1 Besim

    hayat 12 Aralık 2011, 13:59 c2le2 okuyorum, melrkaa takip ediyorum yeni sayıyı bekliyorum e7fcnkfc bensiniz duygularımsınz . dfcşfcncelerimsiniz beklentilerimsiniz yıllarca sadece belirli sahalarda belirli gf6rfcnfcşlerle var olmamızı bekleyen, başf6rtfcsfc kullanan insanlara beynini de f6rtmfcş, vizyonu olmayan insan muamelesi yapanlara, bende varım bizde varız zekiyiz e7alışkanız, avukatız, doktoruz, f6ğretmeniz, ev hanımıyız belki ama hayatın ie7indeyiz heryerdeyiz ve ŞIKIZ demeyi bana yfcksek sesle ama bağırmadan sf6ylettiniz.. İyiki bensiniz, bizsiniz . milyon tane okuyucunuzda olsa her dergiyi aldığımda benim ie7in bana f6zelsiniz, bizim ie7in bize f6zelsiniz İYİKİ VARSINIZ c2le2sınız (neden bunca yıl beklettiniz, nerdeydiniz kae7 zamandır )

Yorum Yap